O tom, ako Vám môžu zničiť život...III

Autor: Oskar Dobrovodský | 9.3.2012 o 6:42 | (upravené 9.4.2012 o 20:33) Karma článku: 14,12 | Prečítané:  2787x

Najväčšou chybou čo sa týka neprispôsobivých asociálov je to, že im štát (teda politické strany, čo nás tu klamú a okrádajú už 23 rokov) rozdáva do  osobného vlastníctva zadarmo domy, byty, pozemky samozrejme zaplatených z našich daní. "Politici" toto opovrhnutiahodné rozdávanie na náš úkor robia zrejme zámerne, pretože dobre vedia, že ak by neprispôsobiví dostali tie domy do nájomného vzťahu, asi by sa inak správali, mali by motiváciu neničiť majetok, ktorý im nepatrí a ak by aj podaktorí začali ničiť, devastovať, boli by okamžite vyhodení na ulicu...

Ak by takéto zmluvy s neprispôsobivými spísali naši mocipáni, pomaly nadľudia zo strán ako SDKU, SMER, SNS, KDH či HID, určite by si asociáli rozmysleli ako sa budú správať ku gádžovskému majetku a gádžom vôbec! Keďže vieme, že pre menované strany sú problémy s neprispôsobivými výborný kšeft (štedré dotácie z EU pre rómsku problematiku), keďže väčšina financií končí vo vreckách spomínaných Gorilích strán, navyše uplácajú si pred volbami túto čím ďalej početnejšiu komunitu voličov, preto tak tvrdošijne odmietajú nejako riešiť túto katastrofálnu situáciu. Práve naopak, čím viacej neprispôsobivých na Slovensku, tým viacej grošov na ich nenásytné žalúdky. A asociálom dajú možno nejakú tú omrvinku z eurofondov.

Mimochodom, celkom dobrý projekt ohľadom neprispôsobivých funguje už roky v Dunajskej Strede http://www.ludiapremalacky.sk/clanok/bude-program-viacstupnoveho-byvania-pre-malacky-riesenim/ , kde sú neprispôsobiví segregovaní od slušných ľudí, funguje tam program tzv. viacstupňového bývania. Alebo riešenia detí neprispôsobivých asociálov vidím v ich umiestnení v tzv. internátnych školách, ktoré sa výborne osvedčili napr. v Izraeli, kde štát vyriešil týmto spôsobom problém negramotnosti etiópskych detí. Neskôr sa títo ľudia úspešne zaradili medzi majoritnú spoločnosť. Čiže všetko sa dá vyriešiť, problém je ten, že niekto, teda niektoré strany tu zámerne vyvolávajú nejaké neriešiteľné problémy, pretože im zachutili milióny eúr z eurofondov EU...

Zajtra sú volby a títo politickí zlodeji nemajú ani štipku hanby znova kandidovať a dostať sa ku korytám, aby mohli  pokračovať v okrádaní  už ajtak dosť zbedačených občanov Slovenska. Oni sa nám len smejú akí sme hlúpi, keďže ich neustále, už 23 rokov volíme napriek očividným dôkazom o ich zlodejinách! Vedia, že nim sa nemôže stať to, čo sa stalo mne a občanom našej terorizovanej ulice. Oni bývajú v luxusných vilách, k nim, k nadľuďom sa neprispôsobiví len tak ľahko neprisťahujú, ani načierno. Najparadoxnejšie na celej tejto predvolebnej situácií je v dnešnej bezprávnej SR to, že ľudia napriek tomu, že vedia kto ako kradne, poznajú zlodejov, spis Gorila, vedia že 23 rokov tu Gorilí politici všemožne podporovali neprispôsobivých asociálov, no napriek všetkému tomuto svinstvu im dajú ešte svoj hlas!

To už ozaj neviem ako mám nazvať. Alebo že by sa v nich tí voliči videli? Žeby boli pre nich tí zlodeji niečo ako vzor?!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?