Premiéra Fica nezaujíma dodržiavanie ľudských práv a zákonov v SR.

Autor: Oskar Dobrovodský | 10.8.2012 o 21:07 | (upravené 10.8.2012 o 21:15) Karma článku: 23,33 | Prečítané:  8652x

Pred štyrmi mesiacmi som žiadal premiéra Fica, aby ako súčasný najvýznamnejší politik na Slovensku osobne zasiahol v prospech zákonnosti a poriadku na Družstevnej ulici v Malackách a tak ukázal úradníkom plateným z našich daní, že sú tu preto, aby tento štát fungoval. Aby v Slovenskej republike mal človek chodiaci do práce a platiaci dane istotu, že mu na jeho prácou nadobudnutý majetok nesiahne beztrestne asociál a tiež nebude asociálovi dovolené beztrestne narúšať jeho osobné a rodinné šťastie.

 Dnes už viem, že tomu človeku absolútne nezáleží na porušovaní základných ľudských práv slušných občanov a naopak, podporuje porušovanie zákonov SR neprispôsobivými asociálmi! Napokon, práve v týchto dňoch si pripomíname smutné výročie brutálneho zásahu proti slušným ľuďom v Šarišských Michaľanoch, ktorý polícia pod vedením vtedajšieho aj súčasného ministra vnútra Roberta Kaliňáka (SMER - SD) brutálne a nezákonne rozohnala.

 Tragédiou pre Slovensko je, že strana tohto človeka dostalo vo voľbách 43% hlasov...

 Práve som sa vrátil z práce ... od cigánov sa mohutne valí čierny štipľavý dym z pálenia gumy, o smrade z ľudských výkalov štyridsiatich cigánov, ktorí už štyri mesiace nemajú WC sa rozpisovať nebudem. Políciu ani nevolám, pretože podľa malackých policajtov cigáni pália čisté tzv. olšové drevo a ja mám ísť nosnému lekárovi na kontrolu, keďže nerozoznám vôňu dreva...

http://oskardobrovodsky.blog.sme.sk/c/296885/Oskar-Dobrovodsky-Otvoreny-list-predsedovi-vlady.html#ixzz23AHA5LGQ

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?