Nacistické praktiky "slovenskej" vlády.

Autor: Oskar Dobrovodský | 10.4.2014 o 21:10 | (upravené 10.4.2014 o 23:04) Karma článku: 12,45 | Prečítané:  1705x

Ako som premýšľal, tak som premýšľal, súčasná vláda SR je v mnohom podobná tej nacistickej zo štyridsiatych rokov, keďže stvárajú podobné experimenty na ľuďoch ako nacistický lekár Josef Mengele. "Naša" vláda praktizuje psychologické pokusy na obyvateľoch Slovenska aj tým, že porušuje zákony SR, ako aj občianske a ľudské práva občanov štátu, ktorý je riadnym členom EÚ a iných európskych inštitúcií. Ako je možné, že asociálni občania rómskeho pôvodu s odporným, zvrhlým spôsobom života, od ktorých sa dištancuje dokonca aj samotné rómske etnikum môžu žiť na cudzích pozemkoch v obytnej zóne a bez obáv z potrestania terorizovať občanov?!

S takýmto porušovaním zákonov a základných ľudských práv sa nestretneme v žiadnom členskom štáte EÚ. Logicky, zdravým sedliackym rozumom sa táto nehanebnosť vlády SR ako aj skorumpovaného MsÚ Malacky nedá vysvetliť. Úmyselne a zákerne tento štát psychologicky týra a prenasleduje občanov, ktorí sa ničím vo svojom živote neprevinili. Politici sledujú zo svojich luxusných sídiel ako bezmocní občania Slovenska trpia v susedstve agresívnych, priam nepríčetných asociálov, pravdepodobne sa vyžívajú v utrpení iných, presne ako kedysi nacisti, fašisti.

Čo je to za štát, kde zákon neurčuje koľko metrov štvorcových je potrebných pre život človeka? Čo je to za štát, kde teoreticky v jedno-izbovom byte môže dostať trvalý pobyt aj milión občanov? 42-om asociálom dali trvalý pobyt v chatrči o vonkajšej rozlohe 47m2! Ako asi sa tam môžu vôbec zmestiť?! Preboha, veď takéto niečo neexistuje nikde v EÚ, veď nie sme kdesi v Zimbabwe.

Do roku 2001 boli asociáli nemajetní, bývali v nájomných bytoch. No primátor Malaciek sa rozhodol "zbaviť sa ich", preto im mesto kúpilo za peniaze daňových poplatníkov domy v susednej obci a darovali (!) ich asociálom do osobného vlastníctva, proste zadarmo prišli k majetku!

Aj nacistický lekár Mengele robil svoje zvrátené pokusy na bezmocných ľuďoch, podobne ako "slovenská" vláda. Skúmal, koľko nielen psychologického teroru vydržia jeho obete, ale aj fyzického násilia či extrémne nepriaznivých podmienok pre život človeka. TV - Markíza priniesla reportáž z malackej rómskej osady, kde miestni Rómovia nechceli ani počuť o nejakom presťahovaní asociálov z Partizánskej ul. (odtiaľ pochádzajú tí naši susedia), nedokážu si ani predstaviť, že by v ich osade mali žiť takýto asociáli, ale vedľa Gádžov na Družstevnej podľa smeráckeho primátora a smeráckej samosprávy Malaciek, so súhlasom protiobčianskej, zapredanej vlády už môžu ľudí terorizovať, ničiť im život, majetok....

Zažil som komunistickú éru, v čase podania demisie G. Husáka som mal 19 rokov, mal som zopár problémov s tým nedemokratickým režimom, ale takéto chrapúnstvo si voči obyvateľom vlastnej krajiny nedovolili ani najvyšší funkcionári z ÚV - KSČ, narozdiel od toho čo stvárajú s občanmi súčasní politici s nacistickými, fašistickými praktikami. Nám, už viac ako päť rokov terorizovaným obyvateľom Družstevnej veľa nádeje na normálny, dôstojný život nezostáva, ale ako vravia starí obyvatelia našej utrápenej ulice....spravodlivosti tieto novodobé gorily, tieto protiobčianske živly neuniknú....každý raz totiž pôjde do zeme alebo do kremačnej pece....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?