Referendum...áno či nie?

Autor: Oskar Dobrovodský | 30.1.2015 o 22:09 | (upravené 1.2.2015 o 12:04) Karma článku: 8,24 | Prečítané:  1158x

Ohľadom referenda AZR ma zaujalo viacero faktov a to, keďže je vraj také nezmyselné, prečo mnohí vytvárajú antikampane? Dokonca investujú do antikampaní značné sumy peňazí....čoho sa tak strašne boja? Prečo sa obávajú výsledku referenda, keď je také nezmyselné? Veď keď je niečo tak nezmyselné ako tvrdia, tak normálny človek sa o to nezaujíma, ignoruje to, ale títo súdruhovia nás napriek tomu neustále odhovárajú od referenda, aby sme radšej zostali doma a podobne. Správajú sa rovnako ako súdruhovia do r. 1989, tiež sa nás snažili zastrašovať, manipulovať, vyhrážali sa nám... Okrem iného, tento blog píšem s nádejou, že mi už konečne niekto vysvetlí príčinu tej paniky neprajníkov  referenda, ktorí sú ochotní dokonca aj z vlastného vrecka financovať antikampaň proti referendu.

Mimochodom, odporcovia referenda sú aj z radov tých, ktorí bojujú proti občianskym a ľudským právam diskriminovaných ľudí ako som ja...sú to ľudia, ktorí podporujú používanie dvoch metrov na občanov SR, sú za nedotknuteľnosť, nadpráva neprispôsobivých asociálov. Tragédiou týchto osôb je najmä fakt, že kopú do tých, ktorí sú na kolenách, čiže namiesto očakávanej pomoci sa postavili proti mne na demonštrácii, v tzv. živej reťazi pri bratislavskom hrade proti právu na dôstojný, slušný život a základným ľudským právam terorizovaných obyvateľov Družstevnej. Vďaka týmto "humanistom", ktorí boli proti presťahovaniu neprispôsobivých asociálov z nášho susedstva som si s priateľkou nemohol ani založiť rodinu, čo je samozrejme pre nás mimoriadne traumatické....pretože, ktorý normálny človek by priviedol na svet dieťa v susedstve takýchto otrasných, neprispôsobivých individui, chránených vládou, prezidentom, humanistami ako taký Slovenský Národný Klenot? Možno akurát tak redaktor Reportérov z STV1 súdr. Róbert Adamec...

Na rozdiel od humanistov si myslím, že toto referendum má význam a to aj v tom, že nás môže spojiť, zmobilizovať aj v boji za spravodlivosť, za slobodu, za ľudské práva, ktoré nám súčasný nedemokratický režim odopiera. Pozrel som si niektoré zahraničné médiá a prekvapilo ma, ako sa mnohé európske krajiny zaujímajú o naše referendum, teda ako dopadne sobota 7. februára, čiže nie sme nejaký bezvýznamný národ ako sa nám mnohí snažia podsúvať, svet sa o nás nezaujíma len kvôli hokeju. Bohužiaľ, "naše" vlastné médiá sa postavili proti vlastným občanom, keďže odmietli v médiach uverejniť reklamné spoty AZR. Znova sa postavili proti občanom ako médiá pred Novembrom 89, keď nás hanlivo nazývali ako rozvracačov republiky, rozvracačov socializmu či "ultrapravicových buržujov". Čiže tvrdenie, že história sa opakuje je asi fakt pravdivé.

Ja a moji najbližší sme vlastne takí pokusní králici terajšej nedemokratickej SR, vláda, ale aj opozícia, prezident robia na nás svoje zvrátené psychologické pokusy, teda ako dlho tento zvrátený, neľudský teror vydržíme, skúšajú na nás ako kedysi dr. Mengele koľko toho dokáže ľudský jedinec vydržať.

Toto referendum beriem aj ako taký protest proti tomuto bezprávnemu režimu, aj preto sa v sobotu referenda zúčastním...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?